Žmogaus sparnai. Valdui Šimoliūnui atminti. 2008-ieji

Kelininkų bendruomenė bei linksmos istorijos

Žmogaus sparnai. Valdui Šimoliūnui atminti. 2008-ieji

Standartinė Kelio žmonės » Pen Sau 19, 2018 12:31 pm

Žmogaus sparnai. Valdui Šimoliūnui atminti. 2008-ieji

2018 m. sausio 15-ąją sukako dešimt metų, kai atsisveikinome su gerbiamu ir mylimu kolega, AB „Panevėžio keliai“ stebėtojų tarybos pirmininku Valdu Šimoliūnu.

Akcinė bendrovė „Panevėžio keliai“ buvo pirmoji ir vienintelė Valdo Šimoliūno darbovietė. Profesinę karjerą 1983 metais pradėjęs kaip darbų vykdytojas Panevėžio kelių statybos valdyboje Nr. 5, vėliau tapo Planavimo ir ekonomikos skyriaus vadovu, finansų ir ekonomikos direktoriumi. Keičiantis įmonės statusui Valdas dirbo bendrovės valdyboje, stebėtojų taryboje, o 2004 metais buvo išrinktas stebėtojų tarybos pirmininku. 25 metus trukusią jo profesinę karjerą nutraukė staigi mirtis, ištikusi 2008 metais. Valdas užgeso toli nuo namų, Italijoje. Jam išėjus daug asmeninių ir profesinių planų taip ir liko planais bei svajonėmis.

Valdas Šimoliūnas dar mokykloje susidomėjo aviacija. Šis pomėgis lydėjo jį visą gyvenimą. Aktyvios sportinės veiklos Valdas atsisakė dėl pablogėjusios sveikatos, tačiau nuoširdžiai padėjo tobulėti jauniesiems sklandytojams. Valdo atminimas buvo pagerbtas 2008 metų vasarą Rojūnuose, Panevėžio rajone, vykusioje aviacijos šventėje įsteigiant jo vardo prizą lėktuvų ralio varžybų nugalėtojui. 2008 metų birželį vykusios aviacijos šventės metu buvo pristatytas ir video filmas „Žmogaus sparnai“, skirtas Valdui atminti. Šį filmą tuo metu išvydo tik patys artimiausi jo žmonės: žmona, sūnūs, brolis, kolegos kelininkai ir aviatoriai.

Šiandien kviečiame visus keliolikai minučių sugrįžti į praeitį, prisiminti nuoširdų, gerbiamą žmogų, išklausyti jo artimųjų ir draugų pasakojimus, kurie sudėti į filmą „Žmogaus sparnai“.

Prikabinti failai
Valdas Šimoliūnas.jpg
Valdas Šimoliūnas.jpg (46.43 KiB) Peržiūrėta 328 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1407
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Bendruomenė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron