Šeimų turnyruose skina pergales, 2010-05-31

Šeimų turnyruose skina pergales, 2010-05-31

Standartinė Kelio žmonės » Pir Sau 28, 2013 3:29 pm

Panevėžio zonos atrankinėse krepšinio varžybose, skirtose Kazimiero Budrio taurei laimėti, šeimų turnyre I vietą iškovojo Matiliūnų šeima. Mažesnės sudėties komanda varžovus įveikė dvylikos taškų skirtumu.
Nemažai sporto šakų savo jėgas išmėginę aktyviai sportuojantys AB „Panevėžio kelių“ darbuotojai - Anzelmas Mateliūnas, brolis Domininkas Matiliūnas, jo sūnūs Tadas ir Marijus, Domininko sesers sūnus Povilas bei giminaitis Romanas - dėl taurės rungtyniavo vieningai, kaip ir įprasta Matiliūnų šeimoje.
Laimėjimo malonumą sustiprina tai, kad nė viename kėlinuke Matiliūnai lyderio pozicijos nebuvo paleidę iš rankų. „Nors tai buvo draugiškas turnyras, bet varžovams neleidome nė karto pirmauti. Anzelmas buvo pasiruošęs esant reikalui išbėgti į aikštelę, bet jis gerai vadovavo ir sėdėdamas ant atsarginių suolelio. Galutiniam rezultatui didelės įtakos turėjo mūsų jaunimo taiklumas“, - akcentavo D.Matiliūnas.
Daugiausia taškų - po 36 ir 32 - įmetė Tadas ir Marijus. Iškovoję šią pergalę Matiliūnai pateko į finalinį K.Budrio taurės turnyrą Klaipėdoje, tačiau dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių neturėjo galimybių nuvykti.
Prikabinti failai
Matiliūnai.JPG
Atrankinėse varžybose Matiliūnų šeimos komanda – (iš kairės) Tadas Matiliūnas, jo brolis Marijus Matiliūnas bei Povilas Matiliūnas – pasižymėjo taiklais metimais.
Matiliūnai.JPG (51.82 KiB) Peržiūrėta 3335 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1551
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Krepšinis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron