Sportininkų pergalės – visos Lietuvos pasididžiavimas

Sportininkų pergalės – visos Lietuvos pasididžiavimas

Standartinė Kelio žmonės » Ket Spa 01, 2015 3:46 pm

dsc_2925.jpg
Simas Juodviršis su LR Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite
dsc_2925.jpg (88.34 KiB) Peržiūrėta 5374 kartus(ų)
LR Prezidentės spaudos tarnyba praneša, kad 2015 metų rugsėjo 16 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė už Lietuvos vardo garsinimą ir nuopelnus sportui, už parodytą valią ir ryžtą siekiant pergalių apdovanojo Europos ir pasaulio čempionatuose, neįgaliųjų čempionatuose ir kitose tarptautinėse sporto varžybose prizines vietas iškovojusius šalies sportininkus.

Prezidentės teigimu, Lietuva didžiuojasi kiekvienu atletu, suprantančiu, kas yra garbė, pareiga, ir kovojančiu už savo valstybę. Svarbu, kad tarp nugalėtojų ir valstybės apdovanojimus pelniusių sportininkų yra įvairių sporto šakų atstovų, taip pat ir parolimpiečių. Savo pavyzdžiu jie rodo, kad saugodami Lietuvą širdyse ir rodydami tvirtą charakterį lietuviai sugeba laimėti visur.

Tarp aukštai įvertintų geriausiųjų šalies sportininkų, kuriems dėkojo Prezidentė – 23-jų metų panevėžietis Simas Juodviršis. Du kartus Europos čempionas, pasaulio „Rotax Max“ taurės laimėtojas pergales skina ir šalį garsina kartingų sporto srityje. Simas Juodviršis taip pat ir nuolatinis „ENEOS 1000 km“ lenktynių dalyvis.
Rugsėjo 16-ąją Prezidentės dekretu valstybės ordinais ir medaliais šiemet apdovanoti 7 sportininkai, 4 treneriai ir ugniagesys gelbėtojas.
Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi Prezidentė apdovanojo Editą Daniūtę- Vasiliauskienę ir jos ilgametį šokių partnerį Mirko Gozzoli, kurie 2013 ir 2014 m. tapo profesionalų lygos Europos ir pasaulio standartinių sportinių šokių čempionais, yra daugkartiniai pasaulio sportinių šokių federacijos varžybų „Super Grand Prix“ aukso medalių laimėtojai.

Šis apdovanojimas taip pat skirtas irkluotojams Rolandui Maščinskui ir Sauliui Ritter, iškovojusiems Europos irklavimo čempionų titulą 2014 m. ir sidabro medalius pasaulio irklavimo čempionate 2015 metais. Sportininkų treneriai Mykolas Masilionis ir Vladislavas Sokolinskis apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi taip pat apdovanoti orientacininkai Mantas Volungevičius ir Vytautas Remeika, pelnę aukso ir bronzos medalius 2015 m. pasaulio kurčiųjų orientavimosi čempionate. Jų treneriui Laimiui Drazdauskui skirtas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis.
Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medaliu Prezidentė apdovanojo sunkiaatletį Aurimą Didžbalį, šiais metais tapusį Europos čempionu ir iškovojusį bronzos medalį 2014 m. pasaulio sunkiosios atletikos čempionate. Sportininko treneriui, Lietuvos sunkiosios atletikos federacijos prezidentui Bronislavui Vyšniauskui skirtas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu Prezidentė taip pat apdovanojo Tarptautinio Europos stipriausio ugniagesio čempionato aukso medalio laimėtoją Lauryną Urbonavičių.

Geriausių sportininkų pagerbimo ceremonijoje Prezidentūroje dalyvavo ir Lietuvos komanda, kuri Pasaulio specialiosiose olimpiados vasaros žaidynėse Los Andžele iškovojo 21 medalį, iš kurių net dvylika – aukso. Prezidentė padėkojo sportininkams už atkaklumą ir drąsą, siekiant pergalių Lietuvai.
Prezidentės padėkos šiemet skirtos beveik trims šimtams atletų ir trenerių, kurie sėkmingai dalyvavo Europos ir pasaulio čempionatuose, jaunimo olimpinėse žaidynėse, neįgaliųjų čempionatuose.

Šalies vadovė palinkėjo sportininkams gerų olimpinių ir parolimpinių startų, ryžto ir tvirtos kovos dvasios visose varžybose.

Prezidentės spaudos tarnybos pranešimas ir AB „Panevėžio keliai“ informacija

Apie Simą Juodviršį plačiau skaitykite artimiausiame laikraščio „Kelio žmonės“ numeryje.
Prikabinti failai
dsc_3265.jpg
LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė
dsc_3265.jpg (45.02 KiB) Peržiūrėta 5374 kartus(ų)
dsc_2541.jpg
Apdovanojimų ceremonija prezidentūroje
dsc_2541.jpg (87.75 KiB) Peržiūrėta 5374 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1552
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Mūsų čempionai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron