Mūsų paskirtis ir pašaukimas – atsakinga visuomenė

Diskusija apie naująją AB „Panevėžio keliai“ socialinę iniciatyvą

Mūsų paskirtis ir pašaukimas – atsakinga visuomenė

Standartinė Kelio žmonės » Ant Sau 01, 2013 7:21 pm

„Čia kelio pradžia“ - statybvietėse skelbia nauji AB „Panevėžio keliai“ informaciniai skydai, iš kurių į mus žvelgia nuoširdžios vaikų akutės. Būtent vaikai statybos objektuose artimiausius darbų sezonus primins apie kiekvienam žmogui deleguotą aukštesnę misiją, kuri nėra tiesiogiai susijusi su materialinių vertybių kūrimu.

„Senovės išmintis siūlo gerai įsižiūrėti į kiekvieną kelią ir bandyti jį tiek, kiek reikės. Tada paklausti savęs, ar kelias turi širdį. Jei taip - tai kelias geras, jei ne - tau iš jo jokios naudos, - gyvenimo realybės padiktuotą socialinės iniciatyvos poreikį išsakė AB „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas. - Kurdami kelią, turime suteikti jam gyvybę. Tai turi tapti mūsų filosofija ir praktika, moraliniu įsipareigojimu, kurį turime prisiimti laisva valia, nes taip suprantame savo paskirtį“.

„Panevėžio kelių“ grupės įmonės, suvokdamos savo įtaką bendruomenių, kuriose yra įsikūrusios ir vykdo veiklą, gerovei ir saugumui, pasisako už visapusę socialinę atsakomybę. Skaidraus verslo plėtotė, sąžiningas mokesčių mokėjimas yra vienas iš svarbiausių principų, liudijančių bendrovių puoselėjamą atsakingą politiką valstybės ir kiekvieno jos piliečio atžvilgiu.

Lyderystė valstybėje, politinėje partijoje, rinkoje, socialinėje grupėje, darbo grupėje yra ne privilegija, o atsakomybė. Pirmiausia - socialinė atsakomybė, atsakomybė už bendražmogiškųjų vertybių puoselėjimą ir įtvirtinimą.

„Nuostata, kad didžiausias turtas yra žmogus, plačiai deklaruojama, bet tikrovėje nėra iki galo įgyvendinta, todėl ir kyla socialinės iniciatyvos poreikis. Tai mūsų credo, mūsų siekis, kurio link turime nuosekliai judėti savo darbais ir mintimis“, - sakė Virmantas Puidokas.

Auštesnio nei materialusis tikslo paieška priskirtina kiekvienam darbui, kiekvienam veiksmui nepriklausomai nuo to, ar tas veikimas susijęs su valstybės valdymu ir įsakmiais nurodymais, ar kūrėjas kepa kasdienę duoną. Šiltas kvepiantis kepalėlis gardesnis ir brandesnis, kai jį ant stalo padeda mylinčios rankos ir praturtina atsidavusi širdis.

Vertybių krizės akivaizdoje, kai materialus tikslas iš pažiūros tampa lyg ir svarbesnis, neleistinai nuvertinama kūrėjo pastanga. Kelio vartotojas retai kada susimąsto apie jį kuriančius žmones. Nesigilinama, kad žmogaus rankomis ir protu kuriamas produktas reikalauja didelių pastangų, kurios vertos visų mūsų pagarbos ir pripažinimo.

Aktualus ir tolerancijos klausimas, nes vartotojiška visuomenė atkakliai priešinasi bet kokiems pokyčiams ar gresiantiems minimaliems nepatogumams. Kad sukurtum, dažnai tenka kažko atsisakyti. Kartais minutės laiko spūstyje prie remontuojamo kelio ruožo, kartais - nebūtino blizgučio ar ambicijų vardan sveikatos ir gyvybės išsaugojimo.

Kelias yra sunkiai atkuriama vertybė, reikalaujanti nuolatinio mūsų rūpesčio ir priežiūros. Tuo pačiu kelias yra sudėtingas inžinerinis produktas, reikalaujantis didelių gebėjimų, išmanymo ir patirties. Tai - ir simbolinis laiptelis, skiriantis nerūpestingą vaikystę nuo brandos. Kelias, kaip ir vaikai, yra neįkainojama vertybė, kurią privalu branginti ir puoselėti.

Pagarba kelininkų pastangoms ir triūsui neatsiejama nuo bendražmogiškosios atsakomybės už mūsų aplinką, jos saugumą, pritaikymą gyventi ir labai stipriems, ir lengvai pažeidžiamiems visuomenės nariams. Tą visa apimančią atsakomybę galima pajusti širdimi, kai kasdienį savo darbą atlieki iš meilės savo vaikui, artimam žmogui, kolektyvui, kuriame dirbi, iš meilės bendram tikslui ar iš pašaukimo.

„Atliekame savo darbą su meile ir didžiule atsakomybe už kiekvieną savo žingsnį ir mintį puikiai suvokdami, kokioje pažeidžiamoje aplinkoje visi gyvename, ir kokie pažeidžiami esame kiekvienas mūsų. Nuoširdžiai kuriame tai, kas mums svarbu, brangu ir reikalinga“, - už kolegų pastangas dėkojo bendrovės vadovas Virmantas Puidokas.

http://paneveziokeliai.hosting2.5ci.lt/ ... icleID=750


http://www.youtube.com/watch?v=EOutejcDPtw
http://www.youtube.com/watch?v=Hfs0obWzq10
Prikabinti failai
kairiu aplinkkelis 2.jpg
kairiu aplinkkelis 2.jpg (45.19 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
stendai, estakada per gelezinkeli vilnius-kaunas.jpg
stendai, estakada per gelezinkeli vilnius-kaunas.jpg (55.74 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
stendas vilniaus aplinkkelis.jpg
stendas vilniaus aplinkkelis.jpg (64.51 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
via baltica 1.jpg
via baltica 1.jpg (47.15 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
via baltica 2.jpg
via baltica 2.jpg (40.89 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
kairiu aplinkkelis.jpg
kairiu aplinkkelis.jpg (37.07 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
daugpilis 4.jpg
daugpilis 4.jpg (47.68 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
daugpilis 3.jpg
daugpilis 3.jpg (61.52 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
daugpilis 2.jpg
daugpilis 2.jpg (54.34 KiB) Peržiūrėta 10300 kartus(ų)
PK.Cia kelio pradzia.JPG
PK.Cia kelio pradzia.JPG (88.89 KiB) Peržiūrėta 10308 kartus(ų)
socialine iniciatyva.JPG
socialine iniciatyva.JPG (27.64 KiB) Peržiūrėta 10328 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm
Re: Mūsų paskirtis ir pašaukimas – atsakinga visuomenė

Standartinė vairuotojas » Pen Geg 31, 2013 10:11 am

O kodėl šiemet keliuose nebesimato tų stendų. Man jie visai nieko :ugeek:
vairuotojas
 

Re: Mūsų paskirtis ir pašaukimas – atsakinga visuomenė

Standartinė mačiau » Pen Lie 12, 2013 10:57 am

Mačiau tuos vaikiukus, labai mieli .....
mačiau
 

Re: Mūsų paskirtis ir pašaukimas – atsakinga visuomenė

Standartinė neblogai » Ket Spa 17, 2013 4:47 pm

neblogai sugalvota. Kažką panašaus mačiau kažkur užsienyje
neblogai
 

Re: Mūsų paskirtis ir pašaukimas – atsakinga visuomenė

Standartinė jonas » Ket Vas 20, 2014 11:35 pm

jo tikrai tai gal ponas direktoriau pradekit nuo saves: predeti normaliai elgtis su savo darbuotojais, moketi normalius atlyginimus,
jonas
 

Re: Mūsų paskirtis ir pašaukimas – atsakinga visuomenė

Standartinė vida » Pen Vas 21, 2014 4:06 pm

as cia rasau tam,kurio netenkina jo atlyginimas.tu tik staigiai uzleisk vieta mano vyrui,kuris jau
puse metu po anglijos neranda darbo.as viena keliuose dirbdama islaikau keturis zmones ir nemirstam
is bado.mano bendradarbiai gauna po kelis gabalus,o tau maza?gal maziau gerk ir tik staigiai sutink von.as reikalauju sita varguoli isaiskint,kas jis toks ir i jo vieta priimt mano vyra.o tamdundukui juk tas pats kur dejuot,prie konteinerio,ar namuose prie teliko
vida
 

Re: Mūsų paskirtis ir pašaukimas – atsakinga visuomenė

Standartinė jonas » Pen Kov 07, 2014 12:03 pm

jo jo PONIA Vida turbūt antrame aukšte dirbate kad po kelias ŠTUKAS gaunate, aišku gerai trinant sėdyne ir kava geriant, padirbtumėt po 11val ant saules su kastuvu kitaip čiulbėtumet.
jonas
 

Kitas

Grįžti į Čia kelio pradžia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron