Santuokoje vienas partneris yra visada teisus, o kitas yra..

Diskusija apie naująją AB „Panevėžio keliai“ socialinę iniciatyvą

Santuokoje vienas partneris yra visada teisus, o kitas yra..

Standartinė Kelio žmonės » Ant Vas 14, 2017 11:37 am

2017 02 14 Santuokoje vienas partneris yra visada teisus, o kitas yra... vyras

Atėjo didžio jausmo diena. Be to jausmo, sako, sunku išgyventi. Nevalgęs gali ištvert. Negėręs – tai nelabai ilgai, o štai be meilės, sako, žmogus miršta. Aš tai nemačiau tą dieną nė vieno dėl to reikalo iškeliavusio į dausas, bet pakvaišusių nemažai teko sutikt.

Ir jie kažkodėl nė vienas nežinojo, kad vasario 14-oji – ne vien pamišusių iš meilės ir jų globėjo šv. Valentino diena. Niekas iš jų net neįtarė, kad tą dieną prieš tūkstantį metų Kvedlinburgo analuose pirmą kartą paminėta Lietuva. Abejoju, ar bent vienas iš jų, ištirpęs nuo jausmų pertekliaus, kada nors išvis bus paminėtas kokiuose nors analuose. O Vytautas prieš šešis šimtus metų, tą šaltą vasario dieną, Kauno miestui suteikė Magdeburgo teises. Įsivaizduojat? Nei iš šio, nei iš to, ateina Vytautas į Kauną ir sako: „Žinot? Aš nežinau, ar čia jus myliu, ar nelabai, bet štai, imkit Magdeburgo teises ir turėkitės į sveikatą.“ Ir turbūt ramiai parėjo namo. Be jokio ten seilėjimosi: „Aš tave myliu... butukas... soriukas...“ Tiesiog vyriškai įteikė dovaną ir nelaukė ten jokių padėkų ir bučinių. Kaip turėtų elgtis kiekvienas tikras vyras. O Kaunas turbūt stovėjo išsižiojęs ir negalėjo nė žodžio ištart...

Arba... Ar nors vienas įsimylėjėlis atsimena, kad tą dieną yra Radžio gimtadienis? Ar kas nors bent kartą yra pasveikinęs „Dainų dainelės“ laureatą, kuris finale pralaimėjo Merūnui Vitulskiui? Niekas. Tai štai. Todėl dabar klausykit. Meilė visada baigiasi vedybomis, o santuokoje vienas partneris yra visada teisus, o kitas yra... vyras. Sutinkat su tokia sąlyga? Tai pirmyn!

Kelio moteris Stefutė

Linksmos Šv. Valentino dienos Jums linki AB „Panevėžio keliai“
Prikabinti failai
Vasario 14.jpg
Vasario 14.jpg (33.5 KiB) Peržiūrėta 586 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin

Grįžti į Čia kelio pradžia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių