Velykos! Ką darom ne taip?

Diskusija apie naująją AB „Panevėžio keliai“ socialinę iniciatyvą

Velykos! Ką darom ne taip?

Standartinė Kelio žmonės » Pen Bal 14, 2017 10:35 am

Ką darom ne taip, kad po Velykų geriausias mūsų draugas – virškinimą skatinantys vaistai?

Jau turbūt nebelabai ir atsimenam, kokia tikroji Velykų šventės esmė. Taip įsisukom į švenčių maratoną, kad jaučiamės lyg tie mokinukai, kuriems, pasirodo, per daug teko atostogų ir nebėra kada mokytis. Tik išsidalinom Kalėdų Senelio dovanas, suvalgėm kalną blynų, išsikepę ant pleškančios Morės laužo. Kaip netikėtai laukuose padaugėjo zujančių kiškių! O tai reiškia, kad kažkur netoliese slapukauja Velykų Bobutė.

Ir tokie man keisti klausimai kyla. Kodėl Bobutė nešioja margintus kiaušinius, o Senelis dalina dovanas, nors gyvenime viskas būna atvirkščiai? Ir pasakykit man, kodėl Velykos visada švenčiamos per pirmąjį mėnulio pilnaties sekmadienį, kuris mus užklumpa po pavasario lygiadienio? Tai negi negalima švęsti ne per pilnatį? Kai mažiau pavojingų žmonių šalia sukiojasi? Kodėl reikia dažyti mažiausiai penkiasdešimt pilkų atspalvių kiaušinių su didžiule viltimi, kad būtent tiek svečių pas mus užgrius? Nors ateina tik kokie du, ir tie nenori tų jūsų margučių, nes savų pilnas dubuo namuose? Ką mes pamiršom ir darom ne taip, kad po Velykų geriausias mūsų draugas – virškinimą skatinantys vaistai? Nors gal tie vaistai mums draugai per visas šventes?

Juk per Velykas turėtume pajusti, koks smagus dalykas, kad gali vėl pamatyti visus savus. Iš toli ir iš arti. Susidaužti margučiais, palinkėdami vieni kitiems stiprybės ir sveikatos. Aplankyti savo širdies žmones kapeliuose, kurie nesulaukė šios gražios dienos. Ir pasidžiaugti: peržiemojom, sulaukėm pavasario. Išeisim ant žolytės, atsigausim ir viskas bus gerai.

[b] Sveiki visi, sulaukę pavasario ir šventų Velykų! Būkite džiaugsme!

Jūsų Velykų Bobutė Stefutė
[/b]
Prikabinti failai
velykos stefute (2)_forumui.jpg
velykos stefute (2)_forumui.jpg (27.73 KiB) Peržiūrėta 691 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Čia kelio pradžia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron