"Panevėžio kelių" kolektyvas išgyvena skaudžią netektį

Diskusija apie naująją AB „Panevėžio keliai“ socialinę iniciatyvą

"Panevėžio kelių" kolektyvas išgyvena skaudžią netektį

Standartinė Kelio žmonės » Tre Bal 26, 2017 8:58 pm

Gerbiami kolegos,

Apgailestaudami turime pranešti skaudžią žinią, kad bendrovės „Panevėžio keliai“ kolektyvas neteko ilgamečio savo darbuotojo, gerbiamo specialisto, mylimo vadovo ir kolegos Alfredo Pakšto. Reiškiame nuoširdžią pagarbą ir užuojautą jo šeimai, artimiesiems, bičiuliams, kolegoms, bendradarbiams.

Alfredo Pakšto gyvybė užgeso antradienį, 2017 m. balandžio 25 d., bendrovės patalpose. Tikėtina, kad žmogus iš gyvenimo pasitraukė savo noru. Šis įvykis ir jo aplinkybės sukrėtė visą kolektyvą. Būdami prislėgti ir sukrėsti ištikusios nelaimės, susilaikome nuo išankstinių vertinimų ir nesiimame interpretuoti priežasčių, nulėmusių tokį sunkų sprendimą.

Praėjusią savaitę Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai vykdė procesinius veiksmus mūsų bendrovės ir jos darbuotojų atžvilgiu. Alfredas Pakštas buvo vienas tų darbuotojų, kuriuos apklausė STT pareigūnai. Vadovaujantis mūsų disponuojama ribota informacija, Alfredui Pakštui įtarimai jokia nusikalstama veika nebuvo pareikšti.

AB „Panevėžio keliai“ techninio direktoriaus pavaduotojas Alfredas Pakštas bendrovėje dirbo beveik 22 metus, nuo 1995-ųjų. Darbą pradėjo inžinieriaus pareigose, 1996 metais buvo paskirtas kokybės sistemos ir kokybės kontrolės skyriaus vadovu. Techninio direktoriaus pavaduotoju dirbo nuo 2010-ųjų metų. Šių metų lapkritį Alfredui būtų sukakę 59-eri metai. Gerbiamas ir mėgstamas bendradarbių, jis nuoširdžiai mylėjo savo šeimą, artimuosius. Nuoširdžiai užjaučiame Alfredo žmoną, dukrą, sūnų, jo dievintą anūkėlę, visus jam artimus žmones.

Sunkią netekties valandą kviečiu visus susitelkti. Pagerbkime išėjusįjį, padėkime artimiesiems ir patys sau išgyventi praradimo skausmą. Apmąstykime brangiausią dovaną, kurią esame gavę – gyvenimą, ir išmokime jo pamokas.

AB „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas
Prikabinti failai
atminciai.jpg
atminciai.jpg (26.06 KiB) Peržiūrėta 790 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Čia kelio pradžia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron