Nepamirškite padaryti savo mamų laimingų

Diskusija apie naująją AB „Panevėžio keliai“ socialinę iniciatyvą

Nepamirškite padaryti savo mamų laimingų

Standartinė Kelio žmonės » Šeš Geg 06, 2017 9:57 am

Dievo dovana... Nepaprasta, nereali. Būti mama. Su visais rūpesčiais ir džiaugsmais. Suvokiant, kad niekada nebebūsi sau viena. Visada skaudės už vaiką trigubai, visada džiaugsiesi už jį taip, kad girdės visas pasaulis.

Kol mama yra, tol mes esame saugūs. Net jeigu jai netrukus sueis šimtas metų ir ji mums beveik niekuo negali padėti. Bet jos buvimas yra garantija: „Viskas bus gerai. Aš esu šalia.“

Kartą mačiau autobusų stotelėje suvargusią senolę, trinančią „rankytę“ savo apgirtusiam sūnui, kuris ją užsigavo, bandydamas sugriebti nukritusią ant žemės cigaretę. Su kokia meile ji ją glostė, žiūrėdama į rūškaną sūnaus veidą. Net širdį suspaudė, kai pamačiau jos lūpas, suspaustas „dūdele“: lyg norėtų papūsti į skaudamą vietą, kaip tai darydavo sūnaus vaikystėj.

Mamos meilė yra beribė. Su begalybės ženklu. Nežinia, kur ji prasideda, tik aišku, kad jos pabaigos nėra. Ir nieko nėra mamai svarbiau, kaip matyti, kad ji vis dar reikalinga savo vaikams. Juk ji nebegyvena savo gyvenimo. Ji gyvena savo vaikų darbais, anūkų mokslais, sūnų pergalėmis, dukrų pasiekimais, marčių grožiu ir žentų protingais poelgiais. Jai reikia tiek nedaug. Tik mūsų dėmesio. Dėmesio, parodyto kad ir trumpu skambučiu: „Mama, kaip tu laikais?“ Ir tai ją padaro laimingą.
Nepamirškit padaryti savo mamų laimingų. O tada į laimingų mamų pasaulį tikrai pavasaris sugrįš...

Kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
mamos dienai -FORUMUI.jpg
mamos dienai -FORUMUI.jpg (160.92 KiB) Peržiūrėta 509 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Čia kelio pradžia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron