Kai tėtis tave saugo, nieko blogo nutikti negali

Sveikink ir būk pasveikintas!

Standartinė Kelio žmonės » Pen Bir 03, 2016 10:19 am

Pirmieji žingsniai gyvenimo keliu būna baugūs. Baisu, kad pargriūsi, kad ne ten nueisi. O tada atsiranda pasitikėjimas, kai jauti, kad tavo ranką laiko tėtis. Stipriai laiko, tvirtai. Ir supranti – viskas bus gerai. Vaikiški žingsniai paskui tėtį vis tvirtėja, greitėja ir galų gale pradedi lenkti patį gražiausią ir geriausią tavo gyvenimo vyrą.

Mano tėtis man pasakojo apie senelį, kurio niekada nemačiau. Jam iš vaikystės išlikęs pats gražiausias prisiminimas, kai tėtis grįždavo namo, užkabindavo kepurę ant vinies prie durų, persibraukdavo delnu plaukus ir, atsisėdęs ant savo rankomis darytos taburetės, šyptelėjęs tyliai paklausdavo: „Na?.. kaip?..“ Ir tėtis visada seneliui atsakydavo: „Gerai...“

Aš paklausiau tėčio: „O jei būdavo blogai? Ką tada sakydavai?“ Tėtis nusišypsojo: „Negalėdavo būti blogai... Seneliui būtų nepatikę. Aš gi vyras...“

Tėtis ne vien vyras. Jis mokytojas, draugas, gynėjas. Tiesiog tėčio buvimas šalia – tai užtikrintas saugumas. Nieko negali blogo nutikti, kai tavo tėtis tave saugo. Ir nesvarbu, kiek tau metų. Nesvarbu, kokio žilumo tavo plaukai. Kol gyvas tėtis, tu gali gyventi ramus.

Todėl, brangūs vyrai... Tėtukai, seneliai, diedukai... Jūs net nežinot, kokie esat mums visiems brangūs... Saugokit save, nes mums labai svarbu jausti, kad esate šalia. Žinoti, kad pats tikriausias mūsų gyvenimo vyras – tėtis yra sveikas, laimingas ir mylimas. Atsiminkit, kad iš kur begrįžtumėt, namuose jūsų laukia vaikai. Ir paklauskit jų: „Na kaip?“ Nes jie labai nori pasakyti, kad viskas gerai, nes jie turi jus. Būkit laimingi.

Kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
Kelio moteris Stefutė.jpg
Kelio moteris Stefutė.jpg (39.41 KiB) Peržiūrėta 1422 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin

Re: Kai tėtis tave saugo, nieko blogo nutikti negali

Standartinė Gedukass » Šeš Bir 25, 2016 5:31 pm

Paveluotai, bet sveikinimai. Pasirinkite neįprastą dovaną, kuria pradžiuginsite savo artimą. Įvairiausių technologijų žaisliukai, tai puikiausios Dovanos ir draugams.
Gedukass

Grįžti į Gimtadieniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių