Jaunasis kelininkas: studentaudami nepamirškit ir studijuoti

Sveikink ir būk pasveikintas!

Standartinė Kelio žmonės » Tre Rgp 31, 2016 1:39 pm

Atrodo, kiek čia to laiko prabėgo nuo tos dienos, kai pirmąją rugsėjo stovėjau ne prie savo mokyklos slenksčio, o šalia visai man nežinomo pastato, kuriame man buvo žadama padovanoti profesiją visam likusiam gyvenimui. Atrodo, taip laukiau tos akimirkos, kai atitrūksiu nuo tėčio kontrolės ir mamos visaapimančios globos, o atėjus laisvės akimirkai pasidarė baisu.

Kas man iš vakaro sudės ir išplaus mano drabužius? Kas ryte paruoš pusryčius? Kas mane slaugys, jei aš susirgsiu? Juk sergu dažnai. O jei sunku bus mokytis ir aš nepajėgsiu baigti? Ką pasakys tėtis, jei aš nebaigęs mokslų būsiu priverstas grįžti namo? Grįžti tuo savo gatvelės keliu, kurį tėvams pažadėjau suremontuoti, kai išmoksiu kelininko profesijos? Ir tokia sunki atsakomybė užgriuvo tuos menkus, beveik vaikiškus mano pečius, kad net dabar sunku prisiminti.

Bet nebuvo ką daryti. Teko kabarotis į mokslo Everestą. Buvo visko. Ir nevilties. Ir džiaugsmo. Ir suvokimo: „Štai dabar tai viskas“. Ir didelės atradimų euforijos. Ir sesijų beprotybės, ir studentiško šėlsmo.

Net nepastebėjau, kaip prabėgo tie studentiški metai. Su neprivalgymu, neprimiegojimu ir amžinos laimės nuojauta. Ir vėl naujas gyvenimo slenkstis – į darbą. Ateiti su žinių bagažu ir parodyti, ką išmokai. Vėl baimė ir atsakomybė. Noras geriau pasirodyti prieš savo kolegas ir nenuvilti savo artimųjų.
Kiekvieną dieną mano žinios, persipindamos su įgyta patirtimi, leidžia man pasijusti vis stipresniu. Jau nebebijau būti atsakingu už savo sprendimus. Nes mano darbas man patinka ir nebuvo nė vienos dienos, kad aš pasigailėčiau dėl savo pasirinkto kelio. Tik atėjus rugsėjo pirmajai, taip norėtųsi nors trumpam sugrįžti į studentišką auditoriją ir kurį laiką pabūti smagioje jaunystės šventėje. O visiems studentams, ypač pasirinkusiems kelininko profesiją, norėčiau palinkėti: studentaudami nepamirškit ir studijuoti. Visko, ko išmoksite, prireiks darbe. Kuo daugiau žinosite, tuo lengviau dirbsite. Nepraleiskite žinių, nes laiko nesugrąžinsite. Sėkmės ateinantiems ateities kelininkams.

Artėjančios rugsėjo pirmosios proga Jus sveikina AB „Panevėžio keliai“ kolektyvas
Prikabinti failai
Jaunasis kelininkas.jpg
Jaunasis kelininkas.jpg (23.93 KiB) Peržiūrėta 769 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin

Grįžti į Gimtadieniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių