Pabaigtuvių vainikas šalia kelio būtų blogas ženklas

Sveikink ir būk pasveikintas!

Pabaigtuvių vainikas šalia kelio būtų blogas ženklas

Standartinė Kelio žmonės » Pen Rgs 09, 2016 9:58 am

Kelio moteris Stefutė: pabaigtuvių vainikas šalia kelio būtų blogas ženklas

Rugsėjo dešimtą dieną tai vienur, tai kitur renkasi statybininkų pulkai švęsti savo profesinę šventę. Priduoda objektus, iškelia vainikus ir eina ratais, džiaugdamiesi, kad viskas taip gerai pasisekė. Gauti užsakymus, juos įvykdyti ir gražiai pabaigti. Statyti, tai ne griauti – smagus darbas. Todėl ir švenčia jie labai smagiai. Tik labai gaila, kad tokios tradicijos neturi kelininkai. Nors be kelininko darbo daug ko nebūtų. Žmonės nekeliautų, nesusitiktų, nebendrautų. Neturėtų galimybių susieiti ir pasikalbėti.

Tai kaip čia išeina? Žmonės yra, o jų dienos nėra? Juk ir kelininkai sako – „Statom kelią“. Aš niekad negirdėjau sakant „Guldom kelią“. Ir liaudies tautosakoje apie kelią sakoma: „Jei atsistotų, dangų paremtų...“. Juk ir statybininko, ir kelininko darbo procesas panašus, jie visi stato. Tik vieni, pabaigę statyti, ant stogo kabina vainikus, o kiti šalia kelio nededa vainikų, nes tai blogas ženklas.
Todėl aš siūlau kelininkams tyliai (arba garsiai), rugsėjo dešimtą dieną įsilieti į kolegų statybininkų gretas ir smagiai atšvęsti kelio statybininko dieną. Ir pigiau būtų (perpus reiktų mokėt, nes viskas prie to paties), ir linksmiau, nes žmonių daugiau. Svarbiausia, kad būtų ką švęsti.

Žodžiu, sveikinu kelių statytojų armiją su gražia profesine švente. Vainikai – Jums ant galvų, ir kiekvienas Jūsų sutvarkytas ir nutiestas kelias teatveda žmones į šventovę.
Su artėjančia kelio statybininko diena Jus sveikina Kelio moteris Stefutė ir AB „Panevėžio keliai“ kolektyvas
Prikabinti failai
Su statybininko diena..jpg
Su statybininko diena..jpg (50.04 KiB) Peržiūrėta 777 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Gimtadieniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron