Vietoj pietų pertraukos - anglų kalbos pamokėlės

Turi hobi, kuris galėtu sudominti ir kitus? Nesivaržyk, pasidalink juo

Vietoj pietų pertraukos - anglų kalbos pamokėlės

Standartinė Kelio žmonės » Tre Sau 16, 2013 5:28 pm

AB „Panevėžio keliai“ darbų vadovas Jonas Albinas Janickas, šiuo metu skubantis vykdyti tilto per Lėvens upę rekonstrukciją prie Karsakiškio, turi naują neįprastą laisvalaikio užsiėmimą - pietų pertrauką vagonėlyje trumpina įsikniaubęs į anglų kalbos vadovėlį.
Vyras teigia, kad anglų kalba jam būtina norint normaliai susišnekėti su anūkais. Su Maiklu jaunesniuoju J.A.Janickas teigia bendraujantis internetu: „Per skaipą mes su dukra ir anūku pasikalbame dažnai. Angliškai kol kas išmokau tik pasisveikinti bei dar keletą žodžių ir frazių, bet vistiek labai gera juos matyti. Anūkas toks išdykęs ir smarkus, nenustygsta vietoje, bet ateina ir man jau pasako lietuviškai „aš tave myliu“. Taigi ir aš labai noriu kažką malonaus jam pasakyti, paklausti“.
J.A.Janicko dukra Jūratė su vyru Maiklu gyvena JAV, Arizonos valstijoje, o jos vaikutis, pasak senelio, labai panašus į indėniuką ir lietuviškai nekalba. Demonstruodamas beribį atsidavimą mažajam vaikaičiui senelis Jonas, vienas talentingiausių ir darbščiausių darbų vadovų, nepasiduoda bendradarbių traukiamas per dantį ir atkakliai kala svetimos kalbos žodžius.
Tiesa, šiuo metu anglų kalbos žinios trumpam įšaldytos, mat visą dėmesį tenka skirti tiesioginiam darbui. Tačiau radęs laisvą minutę J.A.Janickas toliau atkakliai pasiners į naująjį pomėgį.
Darbų vadovo sūnus Mindaugas, gyvenantis Didžiojoje Britanijoje, dar nevedęs, bet niekada negali žinoti, kada prireiks užsienio kalbos žinių.
Prikabinti failai
janickas.jpg
Nenorėdamas atsilikti nuo žmonos Linos, kuri jau du kartus viešėjo Amerikoje pas dukrą, darbų vadovas J.A.Janickas užsispyrė išmokti anglų kalbą, kad pasikalbėtų su šešiamečiu Maiklu.
janickas.jpg (116.72 KiB) Peržiūrėta 1659 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin

Grįžti į Kelio žmonių pomėgiai ir laisvalaikis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias