Pratęsiamas eismo draudimas kelyje Ukmergė–Molėtai

Aktuali informacija apie eismo ribojimus darbų vykdymo vietose

Pratęsiamas eismo draudimas kelyje Ukmergė–Molėtai

Standartinė Kelio žmonės » Pen Spa 02, 2015 12:05 pm

Eismas kelio Ukmergė–Molėtai atkarpoje nuo 2,43 iki 4,2 km draudžiamas iki šeštadienio vakaro

Dėl viršutinio asfaltbetonio sluoksnio įrengimo darbų kelio Ukmergė–Molėtai atkarpoje nuo 2,43 iki 4,2 km., nuo ženklo, žyminčio Ukmergės miesto ribą, iki sankryžos su magistraliniu keliu A2 Vilnius–Panevėžys, eimo ribojimai pratęsiami dar parai. Automobilių eismas šioje atkarpoje bus draudžiamas iki šeštadienio vakaro, 2015 m. spalio 3 d., 20 val.

Vykstantiems iš Ukmergės į Molėtus ir iš Molėtų į Ukmergę, siūlome rinktis kitus mašrutus.
Į Molėtus rekomenduotinas ilgesnis, tačiau saugesniais ir patogesnis maršrutas, darant apylanką keliu A6 Kaunas–Zarasai–Daugpilis per Skiemonis ir Alantą, ir į Molėtus įvažiuojant nuo Anykščių pusės, keliu Nr. 119.
Įmanomos ir trumpesnės apylankos per mažesnius miestelius ir kaimus. Patogu važiuoti maršrutu Žemaitkiemis–Valai–Martinonys, šone paliekant Balninkus, ir į Molėtų kelią Nr. 115 įsiliejant ties Želva.
Vykstantiems iš Molėtų Ukmergės link siūlytume rinktis maršrutą, kuris prasideda Anykščių kryptimi (valstybinės reikšmės krašto kelias Nr. 119 Molėtai–Anykščiai), per Alantą, Skiemonis, keliu A6 pasiekti sankirtą su magistrale A2.
Iš Molėtų pajudėjus keliu Nr. 115, ties Želva reikėtų sukti į dešinę, per Martinonis, Valus pasiekti Žemaitkiemį ir magistralę A2.
Minėti maršrutai ilgesni, tačiau neapsunkinti remonto darbų, daug patogesni ir saugesni. Atsiprašome už sukeliamus nepatogumus.

AB „Panevėžio keliai“
Prikabinti failai
Ukmerge-moletai (58)_forumui.jpg
Ukmerge-moletai (58)_forumui.jpg (83.74 KiB) Peržiūrėta 1450 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1552
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Informacija apie eismo ribojimus

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias