LR susisiekimo ministro pasisakymas renginyje 2013-01-17

LR susisiekimo ministro pasisakymas renginyje 2013-01-17

Standartinė Kelio žmonės » Pen Vas 01, 2013 12:06 pm

LR susisiekimo ministro Rimanto Sinkevičiaus kalba
asociacijos „Lietuvos keliai“ renginyje 2013-01-17:


„Mums pasisekė, kad šitą postą gavome iš tokių žmonių, kurie yra kaip ir mūsų, sakyčiau, nacionalinės vertybės - gerbiamas Biržiškis, gerbiamas Balčytis, premjeras. Visi, kurie tik pabuvo šitame poste, turėjo šansą paaugti arba kažkaip įsipiešt į istoriją. Iš vienos pusės - tai atsakomybė, iš kitos pusės - nelabai gerai. Jeigu padarysiu kokių klaidų, tai iš karto premjero nebūsiu nepastebėtas ir toj vietoj susilauksiu iš premjero korekcijų.

Smagu Jus čia matyti. Šis vakaras - kaip ir antras su asociacija. Teko bendrauti su tarybos nariais, kur pasikeitėme nuomonėmis ir lūkesčiais, ko tikisi Jūsų taryba, ir ką gali ministerija. Mes dalyvavom kartu su viceministru. Šnekėjomės atvirai ir apie finansinę situaciją, ir apie įvairius projektus, klausimus. Ir sutarėm dėl vieno dalyko: kad tiek regioniniai keliai, tiek jūsų „Lietuvos keliai“, Jūs kaip nariai, kaip privataus verslo atstovai - turim rast tą saulės spindulėlį ir tos šilumos tiek, kad pavyktų išgyventi, vystytis, plėstis su turima viltimi į geresnę ateitį.

Nedėstysiu čia jokių vizijų ar panašiai. Viską lemia dalykinis darbas, dalykiniai santykiai. Jie turi būti subalansuoti, turi atitikti Lietuvos nacionalinius interesus, taip pat - ir verslo interesus. Džiaugiuosi, kad po ketverių metų štiliaus Jūs matėte reikalą susirinkti čia susiformavus naujajai valdžiai. Tai tam tikras dėmesys, įpareigojimas ir man kaip ministrui, bendrauti, būt atviram, sakyti tiesą į akis ir kviesti Jus bendram darbui.

Sveikinu su švente, linkiu gero vakaro, linkiu gerų diskusijų, gerų įspūdžių.“
Prikabinti failai
R_-SINKEVICIUS.jpg
R_-SINKEVICIUS.jpg (38.53 KiB) Peržiūrėta 2010 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Asociacija „Lietuvos keliai"

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron