Statybų ir nekilnojamo turto sektorių vadovams

Statybų ir nekilnojamo turto sektorių vadovams

Standartinė Kelio žmonės » Ket Rgs 11, 2014 12:34 pm

Statybų ir nekilnojamo turto sektorių vadovams – speciali magistrantūros programa

Pranešimas žiniasklaidai
2014-09-10


Statybų ir nekilnojamojo turto rinka šiuo metu susiduria su iššūkiais – kintančiomis ekonominėmis ir verslo sąlygomis, naujų technologijų atsiradimu, aplinkosaugos reikalavimų pokyčiais, tad šių sektorių darbuotojams nuolatos reikia atnaujinti turimas žinias ir įgyti naujų. Dėl šios priežasties Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) kartu su Maskvos valstybiniu M. V. Lomonosovo universitetu (MVU) parengė vadovams skirtą tarpdisciplininę magistrantūros studijų programą „Nekilnojamasis turtas“.

Jungtinė VGTU ir MVU studijų programa siūlo naują, kompleksinį požiūrį į nekilnojamojo turto vystymą ir valdymą – šiems procesams taikomi darnios plėtros principai. Magistrantūros studijos skirtos patirties statybų ar NT sektoriuose turintiems vadovams, vadybininkams ar ekonomistams, kurie apgynę baigiamuosius darbus gaus abiejų universitetų diplomus vadybos ir nekilnojamojo turto srityse.
„Statybos ir nekilnojamojo turto sektorius nuolat veikia ekonominė, politinė, teisinė, socialinė, techninė, informacinė ir technologinė aplinkos, tad dabartiniams specialistams reikia kuo daugiau kompleksinių žinių. Jos ypatingai svarbios vadovaujančias pozicijas užimantiems žmonėms, kurie turi ne tik analizuoti šiandienos situaciją, bet ir kuo plačiau žvelgti į ateities perspektyvas, numatyti rinkos tendencijas ir inicijuoti pokyčius“, – sakė VGTU Statybos ekonomikos ir nekilnojamojo turto vadybos katedros vedėjas prof. habil. dr. Artūras Kaklauskas.
Dvejus metus truksiančiose nekilnojamojo turto studijose bus rengiami specialistai, galintys spręsti statinių ir jų aplinkos valdymo bei plėtros problemas visame pasaulyje besivadovaudami darnios plėtros principais – laikydamiesi ekologiškumo idėjų, racionaliai naudodami gamtinius išteklius. Jie studijuos ne tik dalykus, susijusius su nekilnojamojo turto valdymu, bet ir susipažins su pagrindiniais ekonomikos principais, biometrinėmis ir intelektinėmis technologijomis bei investicijų valdymu.
Magistrantai mokysis pasirinktinai anglų arba rusų kalba, nuotoliniu būdu jiems dėstys ir VGTU, ir MVU dėstytojai, bus naudojamos naujausios intelektinės bei biometrinės technologijos, leisiančios individualizuoti mokymosi procesą. Studijų metu numatyta savaitę praleisti MVU, kuris 2013-aisiais „QS geriausių pasaulio universitetų reitinge užėmė 120 vietą. Pagal „Times Higher Education“ reitingus MVU šiemet pateko tarp 60 geriausių pasaulio universitetų pasaulyje.
###
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) – inovatyvus Lietuvos universitetas, ugdantis kūrybiškus aukštos kvalifikacijos specialistus. Universitetas lyderiauja technologinių mokslų srityje ir užtikrina šiuolaikines, į darbo rinką orientuotas studijas. Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros darbai vykdomi 14 institutų, 2 mokslo centruose, 33 laboratorijose. VGTU veikia moderniausias Rytų Europoje Civilinės inžinerijos mokslo centras ir didžiausia Lietuvoje Mobiliųjų aplikacijų laboratorija. Turėdamas daugiau kaip 400 partnerių tarp užsienio aukštųjų mokyklų, VGTU suteikia plačias tarptautinių studijų bei praktikų galimybes ir pirmauja Lietuvoje pagal užsienyje studijuojančių studentų, išvykusių pagal „Erasmus“ mainų programą, skaičių.

Daugiau informacijos
Kristina Urbaitytė
Ryšių su visuomene skyrius
Viešosios komunikacijos direkcija
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
el. p. kristina.urbaityte@vgtu.lt
tel. (8 5) 2 51 23 96
Prikabinti failai
VGTU.jpg
VGTU.jpg (157.16 KiB) Peržiūrėta 1542 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1552
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į VGTU

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias