AB Panevėžio keliai toliau dirba įprastos sudėties komanda

Verslo, ekonomikos, socialinės problemos

AB Panevėžio keliai toliau dirba įprastos sudėties komanda

Standartinė Kelio žmonės » Ket Bal 20, 2017 4:03 pm

AB „Panevėžio keliai“ tęsia projektų vykdymą, dirba įprastos sudėties komanda

Gerbiami kolegos ir partneriai,

Trečiadienį, 2017 m. balandžio 19 d., AB „Panevėžio keliai“ administracinėse patalpose Panevėžyje visą dieną dirbo Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnai. Vykdydami ikiteisminį tyrimą, pareigūnai atliko procesinius veiksmus: vykdė kratas, susipažino su juos dominančia įmonės dokumentacija, apklausė darbuotojus.

Esame kompanija, aktyviai dalyvaujanti valstybiniuose viešųjų pirkimų konkursuose tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Todėl neatsitiktinai visų kontroliuojančių institucijų dėmesys mūsų bendrovei yra padidintas. Tie procesai nėra malonūs, bet mes suprantame, kad jie yra būtini siekiant užtikrinti reikalingą skaidrumą.

Šio konkretaus ikiteisminio tyrimo procesinius veiksmus komentuoti dar anksti. Bendrovėje pradėjome vidinį tyrimą, atliksime savo vertinimą ir informuosime.

Pareigūnai atliko savo tyrimą taip, kad jų veiksmai darbo procesą sutrikdė nežymiai. Pradėtus projektus ir toliau vykdome, bendrovė dirba ritmingai. Gamyboje jokie projektai nebus stabdomi, tęsiame visus suplanuotus darbus su įprastos sudėties komanda – savo darbuotojais mes pasitikime. Kompanijos ir jos darbuotojų interesus ginsime visomis teisinėmis priemonėmis.

Šią informaciją ir padidintą dėmesį kompanijai reikėtų vertinti itin aštrios konkurencinės aplinkos fone. Esame privataus kapitalo bendrovė, aktyviai dirbanti Lietuvos ir užsienio rinkose, turinti svarbių įsipareigojimų užsakovams. Mūsų uždavinys – išlaikyti stabilų, ritmingą darbą, užtikrinantį sutartinių įsipareigojimų vykdymą. Savitarpio pasitikėjimas – svarbiausia stabilumo prielaida.

Žvelgiant į ateitį, 2017-iasiais metais mūsų laukia daug iššūkių ir naujų atsakingų darbų. Kiekvieno darbuotojo, kiekvieno partnerio indėlis šiame procese yra ir bus labai svarbus. Tikimės įdomių metų, įdomių darbų, produktyvaus ir dalykiško bendradarbiavimo.

Pagarbiai,
AB „Panevėžio keliai“ generalinis direktorius Virmantas Puidokas
Prikabinti failai
grigiskes_mazas.jpg
grigiskes_mazas.jpg (73.82 KiB) Peržiūrėta 1070 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Kitos aktualijos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron