Stefutė: "Kelio siūlyčiau niekam neparduoti"

Kelių naudotojų tolerancijos skatinimo programa

Stefutė: "Kelio siūlyčiau niekam neparduoti"

Standartinė Kelio žmonės » Ant Gru 02, 2014 3:42 pm

Gyventojas klausia:

Laba diena. Turiu sklypą su priklausančia kelio dalimi, tačiau ta kelio dalis man nėra reikalinga, tik reikia kasmet mokėti mokesčius. Kelias viešo naudojimo. Ar galima kaip nors lengvai tą kelią kažkam atiduoti ar padovanoti? Pavyzdžiui, miesto savivaldybei ar aplamai valstybei?

Kelio moteris Stefutė:

– Kelio siūlyčiau niekam neparduot, o juo labiau nedovanot. Patys žinot, kad dovanotam arkliui kai kur nežiūrima. Dar neaišku, kaip keisis Lietuvos geografinė padėtis ir kas tuo keliu keliaus ateityje. O jei netoli bus įrengtas pasienis? Juk jūs galėsit nusidrožt šlagbaumą (nuleidžiamą buomą) ir dirbti pasieniečiu. Mano kelias – ką noriu, tą įleidžiu. Mokestį už kelią juk mokate valstybei, ir tuos pinigėlius jūs galite atsiimti su kaupu iš tų, kurie tuo keliu važiuoja.

Pasikabinkit ant krūtinės kortelę „Privataus kelio šeimininkas“ ir – į trasą. Iš dviratininko – penki litai. O jei pašalpų diena, tai tas dviratininkas per dieną į parduotuvę praskrieti gali kokis šešis kartus. Tik į vakarą jo jau nebesulauksit. Iš važnyčiotojo – dešimt litų. Penki litai – už vežimą, likusieji –už arklį. Ir dar galit pridėti du litus, kad arklys teršia kelią.

Sunkiau su greitaeigėm mašinom, jos gali ir nestoti. Tam reikalui yra išrasti medžiokliniai šautuvai.Visas vyresnes giminės moteris (prisiminkit Palangos prieigas) sustatykit pakelėj su įvairiais pasiūlymais. Ir suprasit, kad jūsų gyvenime nieko nuostabesnio už tą kelio gabalėlį ir nebuvo.
Prikabinti failai
Stefute apie privatų kelią_.jpg
Stefute apie privatų kelią_.jpg (108.01 KiB) Peržiūrėta 2084 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1552
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pmGrįžti į Taisom kelią

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron