Kelio moters Stefutės sveikinimas

Kelių naudotojų tolerancijos skatinimo programa

Kelio moters Stefutės sveikinimas

Standartinė Kelio žmonės » Pen Gru 18, 2015 12:44 pm

Mieli kelio žmonės,

kokie bebūtų mūsų metai, prieš kiekvienas šventes tikime, kad stebuklas gali įvykti. Stebuklas, kuris nesudega, neskęsta ir jo niekas negali naktį išnešti pro langą. Kurio laukiame, tikime, ir tas laukimas mums padeda išgyventi. Žmogui juk reikia tiek nedaug – turėti mylimus žmones, jaustis saugiai, kad niekas neskaudėtų ir būti įvertintam.

2015 metais „Panevėžio kelius“ įvertino ir apdovanojo su kaupu. O „Panevėžio keliai“ ir yra tie žmonės, kurie tiesia tuos kelius. Vadinasi, tai mūsų visų pergalė. Tų, kurie tiesia kelius, ir tų, kurie namuose laukia grįžtančių kelininkų. Nes laimingas, mylimas žmogus padaro viską dvigubai greičiau ir geriau. Todėl labai svarbu, kad žmogus, išėjęs dirbti į kelią, žinotų: šiuo keliu jis grįš į namus, kuriuose jo laukia ir jį myli.

Šventinis laikotarpis – ramybės uostas pas savus. Malda už tuos, kurie mus saugo iš anapus, linksmos kalbos su tais, kurių gyvenimai dabar srovena už jūrų marių, rankos paspaudimai senoliams, žinant, kad kiekviena minutė su jais verta aukso. Būtina pasidžiaugti, pasikalbėti ir išklausyti vieniems kitus. Neskubant, nelekiant ir nešnairuojant į telefoną – ar niekas neparašė.

Nauji metai mums atneš naujas viltis ir svajones. Tikėkime, kad viskas bus gerai. Jau bent ne blogiau. Turėkime viltį, kad chaosas pasaulyje nurims ir nueis į praeitį su senaisiais metais. Kad nereikėtų verkti už svetimų žmonių nelaimes kaip už savas. Tegul susikalba pasaulio didieji ir nusprendžia, kad mums nereikia karo. Tegul Jūsų vaikai miega ramūs, tegul Jūsų moterys būna laimingos ir kasdien eitumėte į darbą lyg į šventę. Nes... mūsų dienos kaip šventė!

Visiems – stiprybės, vilties ir tikėjimo!

Jūsų kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
20140203_130146_01AR7467.jpg
20140203_130146_01AR7467.jpg (127.28 KiB) Peržiūrėta 2571 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1552
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Taisom kelią

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron