Stefutė Advento metu siūlo žodžio pasninką

Kelių naudotojų tolerancijos skatinimo programa

Stefutė Advento metu siūlo žodžio pasninką

Standartinė Kelio žmonės » Sek Lap 27, 2016 12:47 pm

Advento metu reikia paprašyti, kad Dievas suteiktų stiprybės laikantis žodžio pasninko

Atėjo tas laikotarpis, kai savaime patys save pristabdote ties slenksčiu, už kurio – amžinosios vertybės. Ten jūsų tėvai, vaikai, draugai, darbai, namai. Ten – tai, dėl ko jūs gyvenate. Susikaupiate ir atidarote tas duris. Tada neskubėdami dairotės aplinkui, bandydami suvokti, kokie esate laimingi ir už ką Dievas jus taip apdovanojo. Advento metu pats tinkamiausias laikas pasikalbėti su savimi. Nors kalbėtis su savimi reikėtų dažnai. Nes niekas jūsų taip nemyli kaip jūs patys.

Prieškalėdiniu laikotarpiu reikia paprašyti, kad Dievas suteiktų stiprybės laikantis žodžio pasninko. Būtent žodžio pasninko. Piktus žodžius nuryti, nebijant sugadinti skrandį, o gerus, kaip didžiausią dovaną, kasdien dovanoti aplinkiniams. Patys brangiausi dalykai yra amžini. Jie neskęsta, nedega ir jų niekada nesukapos kandys.

Pabandykit atsiprašyti savęs. Už nemeilę sau. Už padarytas nuoskaudas. Kad pamiršote save, tą mažą vaiką, kuris turėjo tokių gražių nežemiškų svajonių. Kuris mylėjo visus aplinkui, nieko už tai neprašydamas. Nebijokit atrodyti kvailai ir būti pažeidžiami. Pabūkite savimi. Be kaukių. Ne kietesni ar didesni, o tikresni. Ir kai visa tai praeis, pamatysit – kalėdinio stebuklo laukimas bus kitoks. Daug nuoširdesnis. Ramybės Jums ir Jūsų artimiesiems.

Kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
Sventine Stefute 1.jpg
Sventine Stefute 1.jpg (25.45 KiB) Peržiūrėta 1392 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1552
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Taisom kelią

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron