Kokią galingą jėgą turi ta maža tulpelė jūsų kumštyje

Kelių naudotojų tolerancijos skatinimo programa

Kokią galingą jėgą turi ta maža tulpelė jūsų kumštyje

Standartinė Kelio žmonės » Tre Kov 08, 2017 12:00 pm

Ateina ta diena, kai vyrai mielai sumokėtų didelę sumą pinigų, kad tik ją išbrauktų iš kalendoriaus. Vienas pilietis man nuoširdžiai dėl to guodėsi. Tegul, sako, būna ta diena, bet ne taip jau dažnai. Kaip pavyzdžiui, vasario 29-oji. Ši diena štai yra, o paskui kelerius metus nėra. Kad duotų vyrams atsipūsti po patirtos traumos. Juk viešas ėjimas namo su tulpe rankoje pro garažus, kur tave mato visi tavo draugai ir po to juokiasi, kad esi po žmonos padu, prilygsta išmetimui iš darbo. O bandymai ją paslėpti už skverno, palto kišenėje ar rankinėje visada baigdavosi fiasko. Sulaužyta, aplamdyta gėlė sukeldavo skandalą namie. Jos išvaizda kažkodėl moterį informuodavo, kad vyras jos visiškai negerbia. Ir vėl tas pats pilietis man dejavo: „Ir kodėl aš negaliu jai įteikt tos tulpės kitą dieną? Kodėl būtent kovo aštuntąją?“ Aš pritariau, kad jis gali, ir dar kaip gali, ir paklausiau, kada jis, tarp kitko, yra įteikęs žmonai tulpę kitą dieną? Pasirodo, nebuvo tokios dienos, nes be progos kažkaip kvaila dalinti gėles. Nevyriška...

Brangūs vyrai, broliai, kolegos, vos nepasakiau Kristuje...

O, kad jūs žinotumėt, kokią galingą jėgą turi ta maža tulpelė jūsų kumštyje. Kiek jūs daug laimite, kada ją, tokią nulėpusią, lyg miegančią Coliukę, paguldote į mūsų saujas. Jūs be pinigų gaunate tikrą draugą, nuoširdžią vergę Izaurą ir iki išprotėjimo atsidavusį ginklanešį Sančą Panšą. Jei jūs tai suprastumėt, kiekvieną dieną glėbiais temptumėt gėles namo. Aš jums išdaviau didžiulę paslaptį, todėl pasinaudokit proga ir kovo aštuntąją nueikit pas savo geriausią draugą – pas savo moterį – su gėlele ir padėkokit, kad ji yra jūsų gyvenime. Ir net nepatikėsit, kaip pasikeis jūsų gyvenimas. Dar tą pačią naktį.

Kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
kovo 8 (2)_forumui.jpg
kovo 8 (2)_forumui.jpg (199.76 KiB) Peržiūrėta 549 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin

Grįžti į Taisom kelią

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias