Tautvydas Baltušis, Rokiškio filialo kelininkas

Tautvydas Baltušis, Rokiškio filialo kelininkas

Standartinė Kelio žmonės » Tre Vas 28, 2018 10:38 am

Kelių inžinerijos studijų populiarumas muša rekordus
Tautvydas Baltušis, AB „Panevėžio keliai“ Rokiškio filialo kelininkas, vairuotojas, šaltkalvis

Pasirinkti kelių inžinerijos studijas man patarė padalinio vadovas Simonas Pukėnas. Galutinai apsisprendžiau iš darbovietės administracijos gavęs laišką su visa išsamia informacija. Darbe sekasi puikiai, patinka tai, ką darau, tad kodėl gi ne? Dirbu pirmi metai, esu ir kelininkas, ir vairuotojas. Tikiuosi, kad studijos man pravers. Daug ką sužinosiu, gal ir karjeros laiptais pakilsiu. Juk galvoju apie ateitį. Įmonėje tikiuosi pakilti iki brigadininko, darbų vadovo, meistro pareigų. Suprantu, kad reikia daug praktikos.

Pats esu rokiškėnas, dirbu Rokiškio filiale. Manau, kad studijų sesijoms valdžia tikrai išleis į Panevėžį. Savo ateitį sieju su Rokiškiu, man čia labai patinka, o gal ir šiaip esu patriotas. Kai peržiūrinėjau studijų programos dalykus, labiausiai sunerimau dėl fizikos. Bet teks su ja kažkaip susitvarkyti. Labiausiai domina skaičiavimai, geodezija, į tai gilintis labai patiks. Savo darbu esu labai patenkintas. Kolektyvas priėmė šiltai, lengvai susibendravome, smagu dirbti komandoje. Labiausiai mėgstu sukiotis objekte, biuras – ne man, juk sėdėti nuobodu! Jaučiu, kad keliai – mano sritis.

Laikraštis „Kelio žmonės“ Nr. 32
Prikabinti failai
Tautvydas Baltušis.jpg
Tautvydas Baltušis.jpg (31.23 KiB) Peržiūrėta 271 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin

Grįžti į Panevėžio kolegija

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias