„Panevėžio keliai“ paminėjo steigiamojo susirinkimo sukaktį

Informacija apie kelininkų bendruomenės dalykinius ir pramoginius renginius

„Panevėžio keliai“ paminėjo steigiamojo susirinkimo sukaktį

Standartinė Kelio žmonės » Pir Sau 28, 2013 12:27 pm

2008 m. gegužė, "Kelio žmonės"

AB „Panevėžio keliai“ paminėjo steigiamojo akcininkų susirinkimo, vykusio 1993 m. balandžio 22 d., penkiolikos metų sukaktį. Šio susirinkimo sprendimu oficialiai buvo įregistruoti įstatai, ir 1993 m. birželio 28 d. buvo išduotas pažymėjimas, liudijantis, kad įmonė įgijo akcinės bendrovės statusą.

Iš tiesų AB „Panevėžio keliai“ savo veiklos istoriją skaičiuoja nuo 1961 m. sausio 1 d., kai kelių eksploatacijos ir kelių statybos funkcijos buvo atskirtos, ir įkurta Panevėžio kelių statybos valdyba Nr.5.

Dešimtmečius kaupta patirtis kelių statybos ir remonto srityje leido akcinei bendrovei tapti viena didžiausių šalyje statybos kompanijų, o investicinės veiklos dėka sukurti stiprią kelių statybos, statybos ir nekilnojamojo turto įmonių grupę.

„Įmonės privatizavimo laukėme su baime, tačiau naujieji savininkai mūsų nenuvylė. Jie išpildė pažadus plėtoti įmonės veiklą“, - sukakties minėjime kalbėjo buvęs AB „Panevėžio keliai“ Gamybinio techninio skyriaus viršininkas Vytautas Blažys, prieš penkiolika metų vykusiame susirinkime atstovavęs bendrovės darbuotojų interesams.

Steigiamajame akcininkų susirinkime ketveriems metams buvo išrinkta pirmoji stebėtojų taryba. Ją sudarė tuomečiai akcininkai Albinas Šveikauskas, Gvidas Drobužas ir Vytautas Blažys.

Stebėtojų taryba išrinko pirmąją bendrovės valdybą: tuometį bendrovės vadovą Algimantą Butkūną, kurio šiandien jau nėra tarp mūsų, techninį direktorių Vilių Gražį. Sukakties paminėjimo nesulaukė trečiasis pirmosios valdybos narys,Valdas Šimoliūnas, pastaraisiais metais vadovavęs bendrovės stebėtojų tarybai. Valdą Šimoliūną į paskutinę kelionę kolegos palydėjo 2008 metų sausį.

1997 m. kovo 21 d. stebėtojų taryba buvo perrinkta. Jos nariais tapo A.Šveikauskas, Remigijus Juodviršis ir V.Blažys. Valdyba liko ta pati: A.Butkūnas, V.Gražys ir V.Šimoliūnas. Tokios sudėties stebėtojų taryba ir valdyba dirbo iki 2001m. birželio mėnesio.

1998 metais A.Butkūnas tapo bendrovės prezidentu, o generaliniu direktoriumi buvo paskirtas Virmantas Puidokas, iki to laiko dirbęs UAB „Klovainių skalda“ komercijos direktoriumi.

15 metų steigiamojo susirinkimo sukakties proga generalinis direktorius Virmantas Puidokas savo kolegoms – bendrovės valdybos pirmininkui Gvidui Drobužui, valdybos nariui Remigijui Juodviršiui, ir kitiems šio istorinio susirinkimo liudininkams įteikė originalaus steigiamojo susirinkimo protokolo kopijas. Daugelis 1993 m. įvykių liudininkų liko ištikimi savo įmonei ir darbovietės nepakeitė.
Prikabinti failai
AAAD6742.JPG
AAAD6742.JPG (225.34 KiB) Peržiūrėta 1737 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Renginiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron