Reikia, kad zuikis taptų Lietuvos simboliu

Sveikink ir būk pasveikintas!

Reikia, kad zuikis taptų Lietuvos simboliu

Standartinė Kelio žmonės » Pen Kov 25, 2016 3:03 pm

Mielieji,

Tiek ilgai lauktas ir taip ilgai užtrukęs, lyg klišas diedukas, zigzagais svirduliuodamas pavasaris artėja link mūsų. Paukščiai parlėkė, parklykė, kad parnešė pavasarį ir netyčiom kažkur jį pametė prie slenksčio. Užsnigo, užpustė pavasarį, o paukščiai, susigėdę po tokios nesėkmės, kažkur slepiasi.

Mes, žmogeliai, jau pavargom nuo tos pilkumos, niūrumos ir visas akis pražiūrėjom į kelią, belaukdami Velykų. Atgimimo šventės, kada norisi tikėti, kad nuo dabar tai tikrai viskas bus gerai. Ir nors daug kas sako, kad Velykos tai vaikų šventė, bet kiekvienas iš mūsų yra mažas vaikas. Tas vaikelis, kuris, kažkada babytės nuvestas į bažnyčią per Velykas, buvo verčiamas sakyti išmoktas padėkas Aukščiausiajam, o vietoj to tyliai prašė Dievulio arkliuko ir spalvotų pieštukų.

Ir todėl, kiek mums bebūtų metų, mes vis tiek norėsim tikėti stebuklais. Kad per Velykas ateis geroji Velykė su Velykiniu zuikiu ir padės po pagalve stebuklingą margutį. O dar geriau būtų, kad zuikis taptų Lietuvos simboliu. Vaisingumo talismanas zuikis padarytų taip, kad nebereiktų uždaryti mūsų šaly mokyklų ir dejuot, kad nebėra žmonių.

Ne veltui senovėje buvo sakoma, kad nelaimėje reikia atsiminti žmogaus, su kuriuo per Velykas atsigavėdamas valgei kiaušinį, vardą, tuomet bėdos aplenks. Visiems kelio žmonėms linkiu per Velykas sėdėti prie stalo su mylimais ir gerais žmonėmis.

Kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
Reikia, kad zuikis taptų Lietuvos simboliu.jpg
Reikia, kad zuikis taptų Lietuvos simboliu.jpg (626.96 KiB) Peržiūrėta 895 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Gimtadieniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron