Kelio moteris apie vyrų ir moterų lygias teises į darbą

Sveikink ir būk pasveikintas!

Kelio moteris apie vyrų ir moterų lygias teises į darbą

Standartinė Kelio žmonės » Pen Bal 29, 2016 1:26 pm

Kelio moteris Stefutė apie vyrų ir moterų lygias teises į darbą. Su artėjančia tarptautine darbo diena!

– Pavasario srautas šiuo metu įsibėgėja ir pakėlęs žmogų nuo žemės teškia į pačias žydinčių obelų viršūnes. Galva svaigsta nuo kvapų, nuo didelio nuotykių troškulio ir būtent dabar norisi pulti daryti žygdarbius. Gal kvailus, gal ir beprasmiškus, bet tokius žygio darbus, kad visi pavydėtų. Na, tegul tų didelių žygių ir nebus, bet darbai tai tikrai bus padaryti.

Galbūt todėl tokią gražią gegužės mėnesio pirmąją dieną visas pasaulis mini darbo dienos šventę. Tai diena, dėl kurios taip ilgai moterys kovojo. Kai kurios net paaukojo gyvybę, kad vyrų ir moterų teisės į darbą būtų lygios. Ir taip buvo išsikovojusios, kad jau sunku buvo atskirti, kokios lyties traktorininkas sėdi kabinoj. Juk kovos už darbo lygybę pradžioje moteris tebuvo namų šeimininkė. Vyras, namai, bažnyčia, vaikai...

O dabar? Dabar viskas tas pats, tik dar šis tas: aštuonios darbo valandos kitame miesto gale, kurį dažniausiai pačiai reikia pasiekti per transporto kamščius. Ir vėluojant į darbą šauna į galvą mintis: be ko negalėtum išgyvent? Be namų ar be darbo? Turbūt be darbo šiuolaikinei moteriai būtų sunkiau... Nes ji visai pamiršo, kad geriausi jos namų darbai – namuose. Kad ji gražiausia ir laimingiausia, kai jos vaikai auga ramiuose ir tvarkinguose namuose. Ir kad galų gale moters paskirtis – BŪTI PAPUOŠALU. Savimi puošti namus ir vyro gyvenimą. Visomis prasmėmis spindėti, kad vyras svaigtų iš laimės.

Tai štai, baigėsi pietų pertrauka. Pafantazavau šiek tiek moteriškai prie darbastalio kirsdama sumuštinį. Eisiu toliau dirbti ir uždirbti, nes Genei reikia atiduoti dešimt eurų.

Taigi su švente, mielosios mergaitės, iškovojusios teisę dirbti lygiai su vyrais. Ir jus, berniukai, su švente. Tegu šiandien ir ne kovo aštuntoji, bet būtų gražu, kad jūs savo bitei bendradarbei padovanotumėt gėlytę. Kad pasidžiaugtų ir pajustų, jog ne veltui dirba.

Jūsų kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
Kelio moteris Stefutė.jpg
Kelio moteris Stefutė.jpg (39.41 KiB) Peržiūrėta 983 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Gimtadieniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 2 svečių

cron