Kelio moteris Stefutė: juk mūsų nedaug akademikais išaugo

Sveikink ir būk pasveikintas!

Kelio moteris Stefutė: juk mūsų nedaug akademikais išaugo

Standartinė Kelio žmonės » Ket Rgs 01, 2016 11:27 am

Kelio moteris Stefutė: juk mūsų nedaug akademikais išaugo

Brangūs tėveliai, mamytės ir seneliai. Tie, kuriems ši rugsėjo pirmoji viena iš svarbiausių dienų, nes Jūs savo atžalas pastatot ant pirmojo gyvenimo kelio. Kelio, kuris veda į mokyklą.
Iki šiol Jūs tvarkėt, tiesėt, greideriavot, lyginot, volavot kelius, kuriais ėjo visi žmonės. O šitas, naujas Jūsų atžalos kelias, nuves jį į ateitį. Reikia tikėti, kad darbe įgyta patirtis padės Jūsų vaikui teisingai eiti tuo keliu. Nes tik kelininkas, dirbdamas įvairiomis oro sąlygomis ir taikydamasis prie visų gamtos išdaigų, išmoksta dieviškos kantrybės.

Ir tos kantrybės tikrai prireiks, kai Jūs antrą kartą savo gyvenime baigsit vidurinę mokyklą kartu su savo vaiku. Kai tėčiai vietoj vakarinių futbolo varžybų peržiūrų turės pasirinkti ilgą pasisėdėjimą prie beviltiškos neišsprendžiamos užduoties. Pasirodyti neišmanėliu nesinori, o kaip išspręsti uždavinį: „Jei traukinys išvyksta iš Kauno trečią valandą nakties, kiek keleivių yra penktame vagone?“. Ir kasdien mokytis kantriai, su meile. Nepratrūkti šaukti iš nevilties: „Ir iš kur tu toks? Ir į ką tu atsigimei?“. Neužmirškit, kad tam žvirbliukui tik septyneri metai ir jis nežino tiek, kiek Jūs.

Ir mamos savo pyktį turės slėpti užantyje, nes ne visada raidės paklūsta kreiviems pirščiukams, kurie tik neseniai išmoko laikyti šaukštą rankose. Žinokit, kad tik nuo Jūsų priklausys, kaip vaikui seksis ir kaip jis mokysis. Svarbiausia, kad vaikas žinotų – kokį pažymį jam mokytojas mokykloj beparašytų, Jūs jį vis tiek mylit labiausiai už viską pasaulyje.

Neturit pamiršt, kad vaikui svarbiausia turėti linksmą vaikystę ir kurioje būtų jį mylintys tėvai. Ir vaikystė ateityje labiau prisimenama juokingu kritimu iš obels, o ne dešimtuku iš matematikos trečioj klasėj. Būkite stiprūs, kantrūs ir gailestingi tėveliai. Juk ir Jūsų nedaug akademikais išaugusių, o kokie esate – irgi visai neblogai. Todėl suteikite vaikams viltį, kad ką jie bedarytų, jie patys nuostabiausi ir Jūs juos labai mylite. Būkite laimingi ir sveiki. Stiprybės Jums Naujaisiais mokslų metais. Su rugsėjo pirmąja.

Su mokslo ir žinių diena sveikina AB „Panevėžio keliai“ kolektyvas
Prikabinti failai
Kelio moteris Stefutė.jpg
Kelio moteris Stefutė.jpg (37.57 KiB) Peržiūrėta 683 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Gimtadieniai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 1 svečias

cron