Stefutė: "Nė viena višta neturi teisės važiuoti prieš gaidį“

Kelių naudotojų tolerancijos skatinimo programa

Stefutė: "Nė viena višta neturi teisės važiuoti prieš gaidį“

Standartinė Kelio žmonės » Tre Lap 23, 2016 10:18 am

Moteris prie vairo. Anekdotas? Idiotizmas? Beprotybė? Pavojus visuomenei? Vyrai šiam reiškiniui turi šimtus atsakymų. Mėgstamiausias: moteriškė prie vairo prilygsta beždžionei su penkiom granatom rankose. Jie net tvirtina, kad moterys geriau vairuoja. Nes atseit vyrai su užtrauktu rankiniu stabdžiu nepajuda net iš vietos. O bet kuri moteris taip gali pravažinėti visą savaitę ir džiaugtis mirksinčiom lemputėm, kurios šaukia, kad pavojus prasidėjo jau vakar prieš pietus. Tačiau ką jie bekalbėtų, šitas reiškinys – moteris prie vairo – taip išplito, kad niekam nebepavyks jo sustabdyti.
Paprasčiausiai keliuose moterų vairuotojų jau taip daug, kad vyrai tampa retesne išimtim. Ir net jei vyras prie vairo, o šalia sėdi žmona, iškart supranti, kas iš tikrųjų žino, kur ir kaip reikia važiuoti. O kai ta „išimtis“ ramiai sau važiuoja keliu ir jį pralenkia beveik nauja mašina, jis sureaguoja gan šaltai. Na, nauja. Na, galingesnė. Viskas aišku, tegu spaudžia. Kas jai čia trukdo?

Bet kai lenkiančioje mašinoje jis pamato blondinės kuodą virš vairo, įvyksta stebuklas. Bet kokio regiono lietuvis, nesvarbu, ar suvalkietis, ar lėtas žemaitis, tampa išprotėjusiu pietiečiu. Atrodo, kad iš Sicilijos regiono ir galbūt net „Cosa Nostra“ mafijos boso broliu. Kurį įžeidė mirtinas priešas, pažeminęs visą jo giminę, žmoną, vaikus, ir negražiu žodžiu pavadino jo motiną. Ir štai tada prasideda lenktynės, kurių pavadinimas – „Nė viena višta neturi teisės važiuoti prieš gaidį“.

Ir kai galų gale paskutinėm mašinytės pastangom prisiveja ir lenkia „kelio konkurentę“, kažkodėl net nežiūri į ją. Tai reiškia, kad tuščia vieta yra nepastebima. Tačiau šitos lenktynės vargšo „pietiečio“ mašinai tūri liūdnų pasekmių, nes ne tokio amžiaus senutei lakstyti paskui jauniklių duslintuvus. Ir kitą dieną pogrindiniame garažėlyje kartu su savo draugeliu mechaniku pietietis bando reanimuoti savo senutę. Betvarkant vairuotojas ilgai ir išsamiai pasakoja, kaip su savo senutėle vakar „pastatė vieną bobą į vietą“.

Brangūs senų kledarų šeimininkai... Mūsų, moteriškių, statyti į vietą nereikia. Mes jau koks šimtas metų esame savo vietoje, to ir jums nuoširdžiai linkime.

Kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
stefute vairuoja_ forumui.jpg
stefute vairuoja_ forumui.jpg (240.97 KiB) Peržiūrėta 1141 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1552
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Taisom kelią

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron