Gaidys pažadins Saulę, Saulė – mus

Kelių naudotojų tolerancijos skatinimo programa

Gaidys pažadins Saulę, Saulė – mus

Standartinė Kelio žmonės » Pen Gru 30, 2016 9:56 am

Dar pasimaivydama tarpdury prie veidrodžio tamposi Beždžionė. Nueinančių metų simbolis. Tuoj užsivers durys, ir paskutinis vaizdas, kurį pamatysiu, bus ugninė jos uodega. Lakstė visus metus, draskėsi, tampėsi, o naudos? Tiesiog tik cirkas be pinigų, ir tiek. Tų beždžionių ir taip mūsų gyvenime per daug. Atsimenu, kaip mano babytė man, mažai, sakydavo: „Nestovėk ilgai prie veidrodžio, nes Molpa pavirsi.“ Tarmiškai Molpa – beždžionė.

Kartais pagalvoju, kad kiekviena moteriškė šiek tiek ilgai užsistovėjo prie veidrodžio. Tačiau metai keičia metus, ir į duris, į langus pamažu, lyg perspėdamas, tuksena naujų, ateinančių metų simbolis – Ugninis Gaidys. Kiek atsimenu iš vaikystės, ugninis gaidys visada keldavo grėsmę. Net garsiai nesakydavo žodžio „gaisras“. Tiesiog kažkaip, lyg bandydami apgauti likimą, tarstelėdavo: „Ugnies gaidelis įsisuko.“

Tačiau tikėkim, kad ateinantis Gaidys pažadins mus naujiems darbams ir naujoms viltims. Tikėkim, kad nebemiegosim ilgai ir ant laurų. Tiesiog suprasim, kad žmogaus variklis yra darbas. Kad sugrįš mūsų pasitikėjimas savimi ir pradėsim šiuos metus atvirai, stropiai ir nuo dūšios. Gaidys pažadins Saulę, Saulė mus – ir pradėsime naują dieną. Dieną su viltim.

Būkite laimingi viltyje ir tikėjime. Būkite laimingi džiaugsme ir budėjime. BŪKIT LAIMINGI...

Kelio moteris Stefutė
Prikabinti failai
Stefute 1.jpg
Stefute 1.jpg (40.49 KiB) Peržiūrėta 633 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1552
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Taisom kelią

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron