Elektroninė poilsiaviečių rezervacijos sistema"Gamtos oazė"

Turi hobi, kuris galėtu sudominti ir kitus? Nesivaržyk, pasidalink juo

Elektroninė poilsiaviečių rezervacijos sistema"Gamtos oazė"

Standartinė Kelio žmonės » Tre Geg 03, 2017 8:40 am

Laba diena,

informuojame, kad jau pradėjo darbą elektroninė poilsiaviečių rezervacijos sistema http://www.gamtosoaze.lt. Šią sistemą galima surasti tiesiogiai, surinkus svetainės pavadinimą http://www.gamtosoaze.lt arba per „Panevėžio kelių“ oficialią svetainę, du kartus spustelėjus mirksintį mygtuką „Gamtos oazė“, esantį tituliniame puslapyje.

Patekus į „Gamtos oazės“ elektroninę rezervacijos sistemą, Jums reikėtų pasirinkti norimą poilsiavietę: Papėje arba prie Aiseto. Norint gauti informaciją apie laisvas apgyvendinimui skirtas vietas, poilsiautojas turi nurodyti bendrą atvykstančių asmenų skaičių, pageidaujamas atvykimo bei išvykimo datas. Sistema pateiks laisvų kambarių sąrašą, atsižvelgiant į reikalingą miegamųjų vietų skaičių. Poilsiavietėse apgyvendinama ne daugiau asmenų, nei yra nurodyta rezervaciją patvirtinančiame dokumente (netaikoma vaikams iki 3 metų amžiaus). Elektroninėje rezervacijos sistemoje užsisakydamas apgyvendinimo ir kitas paslaugas (pvz. pirties), poilsiautojas turi nurodyti vardą, pavardę, gyvenamąją vietą, kontaktinius duomenis.

Minimali užsakomo poilsio trukmė sezono metu – 7 nakvynės. Svečių apgyvendinimas prasideda sekmadieniais nuo 15.00 val., išvykimas – sekmadieniais iki 12.00 val. Trumpesnis nei 7 nakvynių rezervacijos terminas sezono metu galimas tik tuo atveju, jeigu elektroninė rezervacijos sistema parodys, jog prasidėjus naujai savaitei patalpos liko neužimtos. Užsakius laisvas patalpas savaitės pradžioje, atitinkamai trumpės poilsio laikas.

Ne sezono metu galima ir trumpesnė poilsio trukmė, neapribota 7 nakvynių rezervacija. Visais atvejais mokestis už patalpas skaičiuojamas vadovaujantis miegamųjų vietų skaičiumi pasirinktame kambaryje ar vasarnamyje. Svečių apgyvendinimo tvarka ne sezono metu: apgyvendinimas prasideda nuo 15.00 val., išvykimas – iki 12.00 val.

„Sezono metas“ – nuo 2017 m. birželio 20 d. iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. imtinai. Kai kalendorinė sezono pradžia ir pabaiga nesutampa su sekmadieniu, taikomas dviejų tipų įkainis. Už savaitės dienas, kuriuos nepatenka į sezono apibrėžimą, skaičiuojamas ne sezono metu taikomas mokestis, o už dienas, kurios patenka į sezono laikotarpį, taikomi to sezono metu galiojantys įkainiai, atsižvelgiant į pasirinktų patalpų tipą.

„Ne sezono metas“ – nuo 2017 m. balandžio 1 d. iki birželio 19 d. ir nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. iki spalio 15 d.

Poilsiautojas, norėdamas rezervuoti apgyvendinimo paslaugas, turi iš anksto apmokėti visą sumą elektroninėje rezervacijos sistemoje per pasirinktą banką. Gavusi poilsiautojo mokėjimą už rezervuotas paslaugas, sistema poilsiautojo nurodytu elektroniniu paštu atsiunčia patvirtinimą apie gautą mokėjimą ir PVM sąskaita faktūrą. PVM sąskaita faktūra tarnauja kaip dokumentas, įrodantis rezervaciją. Jį privalu išsaugoti, atsispausdinti ir atvykus pateikti poilsiavietės administratoriui.

Poilsiaviečių naudojimo taisyklės griežtai draudžia apsistoti poilsiavietėse su naminiais gyvūnais (šunimis, katėmis ir pan.). Poilsiautojai su naminiais gyvūnais į poilsiavietę neįleidžiami ir neapgyvendinami (pinigai už rezervuotą apgyvendinimą negrąžinami). Detaliau su poilsiaviečių naudojimo taisyklėmis bei elektroninės rezervacjos sistemos naudojimo taisyklėmis prašome susipažinti rezervacijos metu.

Pagarbiai,

Rasa Čepienė
AB „Panevėžio keliai“ atstovė ryšiams su visuomene
8 611 48133
Prikabinti failai
Pape-forumui.jpg
Pape-forumui.jpg (96.13 KiB) Peržiūrėta 691 kartus(ų)
Aisetas-forumui.jpg
Aisetas-forumui.jpg (103.88 KiB) Peržiūrėta 691 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin
 
Pranešimai: 1406
Užsiregistravo: Pir Lap 19, 2012 5:59 pm

Grįžti į Kelio žmonių pomėgiai ir laisvalaikis

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron