Vyru būti sunku, bet tėčiu – šimtąkart sunkiau

Diskusija apie naująją AB „Panevėžio keliai“ socialinę iniciatyvą

Vyru būti sunku, bet tėčiu – šimtąkart sunkiau

Standartinė Kelio žmonės » Pen Bir 01, 2018 12:28 pm

Kelio moteris Stefutė: „Vyru būti sunku, bet tėčiu – šimtąkart sunkiau.“

Gyvenime kiekvienam žmogui vienas iš svarbiausių dalykų – saugumo jausmas. Norim būti saugūs dėl savo namų, dėl savo artimųjų, dėl savo ateities. Ir kad nebūtų karo. Seniau man frazė apie karą skambėdavo kaip smagus humoras. Tačiau šiandienos pasaulyje, pilname pavojų, karo grėsmė yra toks realus pavojus, jog telieka vakarais pasimelsti ir paprašyti Dievo, kad pasaulio „didiesiems“ suteiktų blaivų protą.

Nuo pat vaikystės neturėjau jokio baimės jausmo ir visur jaučiausi saugi. Nes gavus sniego gniūžte į galvą pakakdavo ašarojančiu balsu sušukt skriaudėjui: „Dabar tai gausi! Dabar tai tau viskas! Viską tetei pasakysiu!“

Ir pamatydavau nubėgančią iš baimės pakumpusią nugarą, nes tetė neleisdavo man net musei ant galvos atsitūpt. Vaikystėje buvau saugi važiuodama su juo motociklu, statydama kartu garažą, ravėdama bulves, rinkdama grybus ir žvejodama kartu su jo draugais.

Aš iki šiol esu saugi. Nes turiu tėtį, kuris man savo buvimu garantuoja, kad galiu gyventi ramiai. Kad kas beatsitiktų, aš turiu jį. Žmogų, kuris man gimus davė žodį mane saugoti. Visą gyvenimą. Kol mirtis mus išskirs. Nors galvoju, kad ir po to jis toliau mane saugos, nes jie jau tokie, tie mūsų tėčiai.

Norėčiau paprašyti visų jaunų mergaičių, kurių ateityje laukia stebuklas, pagimdyti sūnų. Auklėkit juos stiprius. Sąžiningus. Su didžiuliu teisybės ir atsakomybės jausmu. Vyru būti sunku, bet tėčiu –šimtąkart sunkiau.

Tėtis – tas žmogus, kuris savo šeimai, o ypač savo vaikams, garantuoja saugumą ir ramybę. Kuris be žodžių, vien šypsena gali pasakyti savo vaikams: „Būkit ramūs. Viskas bus gerai. Nes tam šalia esu aš.“

Su Jūsų diena, mūsų nuostabieji tėčiai!

Kelio moteris Stefutė ir AB „Panevėžio keliai“
Prikabinti failai
Su tėvo diena.jpg
Su tėvo diena.jpg (36.78 KiB) Peržiūrėta 70 kartus(ų)
Kelio žmonės
Site Admin

Grįžti į Čia kelio pradžia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių